Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy


Dzień: poniedziałek, 1 marca 2021 r.
Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy

Wydarzenia


Zdanie i powierzenie obowiązków zastępcy komendanta powiatowego PSP w ŁęczycyZ dniem 30 czerwca 2020 roku łódzki komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi st. bryg. Grzegorz Janowski odwołał mł. bryg. Marka Mikołajczyka ze stanowiska zastępcy komendanta powiatowego PSP w Łęczycy.Mł. bryg. Marek Mikołajczyk zastępcą komendanta powiatowego PSP w Łęczycy był od 1 grudnia 2011 roku. Poprzednio pełnił funkcję m.in. dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Łęczycy. Z dniem 30 czerwca 2020 roku, po 30 latach służby, mł. bryg. Marek Mikołajczyk przeszedł na zaopatrzenie emerytalne.

Do czasu powołania zastępcy komendanta powiatowego PSP w Łęczycy łódzki komendant wojewódzki PSP w Łodzi st. bryg. Grzegorz Janowski z dniem 1 lipca 2020 roku powierzył pełnienie obowiązków zastępcy komendanta powiatowego PSP w Łęczycy kpt. Marcinowi Kornatowi.

W spotkaniu, które odbyło się w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Łodzi udział brał również komendant powiatowy PSP w Łęczycy mł. bryg. Wojciech Pernal oraz naczelnik wydziału kadr KW PSP w Łodzi bryg. Andrzej Marczak.                

        

Wstecz