Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy


Dzień: środa, 21 października 2020 r.
Imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

Wydarzenia


Informacja o realizacji projektu termomodernizacjiKomenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi realizuje projekt:
„KOMPLEKSOWA TERMOMODERNIZACJA STRAŻNIC KOMENDY WOJEWÓDZKIEJ PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ W ŁODZI ZLOKALIZOWANYCH W ŁĘCZYCY I SKIERNIEWICACH” etap I Łęczyca
w ramach programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej- Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.Zakres projektu obejmuje głęboką termomodernizację dwóch budynków: budynku administracyjno-garażowego oraz budynku garażowo-magazynowego, zlokalizowanych na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy, ul. Lotnicza 21e, 99-100 Łęczyca.

Celem projektu jest przeprowadzenie termomodernizacji dwóch budynków Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy przy ul. Lotniczej 21e oraz zwiększenie efektywności energetycznej użytkowanych obiektów. Realizacja zamierzenia przyczyni się do obniżania poziomu zapotrzebowania na energię cieplną i elektryczną. Skutkiem tego działania będą korzyści środowiskowe polegające na obniżeniu emisji gazów cieplarnianych oraz korzyści finansowe polegające na zmniejszeniu kosztów utrzymania nieruchomości, a także korzyści społeczne polegające na podwyższeniu komfortu użytkowania obiektów.

Zakończenie prac, związanych z termomodernizacją strażnicy KW PSP w Łodzi, zlokalizowanej w Łęczycy, zaplanowane jest na wrzesień 2020 r.                

        

Wstecz