Dzień: środa, 28 października 2020 r.
Imieniny: Szymona, Tadeusza, Judy

Wydarzenia

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w Lekkoatletyce

30 września 2014 roku w Kleszczowie (pow. bełchatowski) odbyły się XV Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w Lekkoatletyce. W zawodach podobnie jak w latach wcześniejszych udział wzięli strażacy z Komend Miejskich oraz Powiatowych z naszego województwa. Zawodnicy rywalizowali w 5 konkurencjach: sztafeta 4x100m, bieg na 100 m, bieg na 1000 m, pchnięcie kulą oraz skok w dal.

Czwarty raz z rzędu złoty medal w biegu na 100 metrów zdobył sekc. Grzegorz Sobiński. Czas uzyskany przez Grzegorza to 11,660 s. W tym samym biegu wysoką lokatę zajął drugi reprezentant naszej komendy mł. kpt. Emil Durys, który z czasem 11,861 s. zajął piąte miejsce.

Piąte miejsce z czasem 48,101 s. zajęli nasi strażacy biegnący w sztafecie 4 x 100 m.

Dobre wyniki naszych reprezentantów w pozostałych konkurencjach dały w ogólnej klasyfikacji 7 miejsce w tegorocznych mistrzostwach. W zawodach udział brały wszystkie Komendy Powiatowe/Miejskie PSP z terenu województwa łódzkiego.

Bliższe informacje dostępne są na stronie internetowej Komendy Wojewódzkiej PSP w Łodzi pod adresem: