Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy


Dzień: środa, 28 października 2020 r.
Imieniny: Szymona, Tadeusza, Judy

Wydarzenia


Plenarne posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w ŁęczycyDnia 16 grudnia 2013 roku w sali konferencyjnej Zespołu Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Łęczycy odbyło się plenarne posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Łęczycy.Posiedzeniu przewodniczył Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Łęczycy druh Wojciech Zdziarski.

Na posiedzeniu zarządu Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy bryg. Jarosław Ostrowski przedstawił informację o stanie ochrony przeciwpożarowej na terenie powiatu łęczyckiego za okres od 1 stycznia 2013 roku do 10 grudnia 2013 roku.

Druh Ryszard Szmaja przedstawił aktualną sytuację w Związku OSP, a także zagadnienia związane z Ogólnopolskim Turniejem Wiedzy Pożarniczej w 2014 roku. Poruszono m.in. następujące tematy: założenia programowo - organizacyjne zebrań sprawozdawczo – wyborczych OSP w 2014 roku, organizacji konkursu plastycznego na terenie powiatu łęczyckiego pod hasłem: „Zapobiegajmy pożarom” oraz określenie miejsca i terminu Powiatowych Zawodów Sportowo – Pożarniczych drużyn MDP wg CTIF.

Podczas posiedzenia za współpracę z Zarządem Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Łęczycy oraz jednostkami OSP z terenu powiatu łęczyckiego odznaczony został Dyrektor Zakładu Karnego w Garbalinie płk Ryszard Paradowski.

Na zakończenie obecni na posiedzeniu wysłuchali modlitwy ks. Krzysztofa Kuśmirka kapelana powiatowego strażaków i następnie złożyli sobie wzajemnie życzenia, dzieląc się opłatkiem.                

                Wstecz